Buty ślubne na fotografii

Każda dziewczyna kocha nowe buty, zwłaszcza jeśli będzie miała je na sobie w dniu ślubu! Chociaż wybór sukienki jest najbardziej emocjonującą chwilą, to buty są tak samo ważne. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na ich jakość. Wiele narzeczonych wybiera tanie buty, zwłaszcza jeśli starają się trzymać ustalonego budżetu. Zwykle uważają, że to strata wydawać pieniądze na coś, co nie będzie widoczne spod długiej sukni i co ubiorą tylko raz. Jednak pamiętaj, że będziesz nosiła te buty przez cały dzień, więc gorąco polecam zainwestowanie w dobrej jakości, wygodne buty, które nie zrujnują Ci dnia bólem stóp.

 

Dobrej jakości buty wcale nie muszą być przesadnie drogie. Wysokość obcasa zależy od Twojej sukni i przyzwyczajeń. Niektóre panny młode nie wychodzą z domu bez założenia swoich ulubionych na wysokich obcasach, inne natomiast lubią płaskie buty. Przede wszystkim powinnaś poruszać się w nich elegancko i z wdziękiem. Pamiętaj, by nie kupować zbyt małych butów. Po całym dniu nogą mogą Ci spuchnąć i będą boleć, jeśli wybrać buty w za małym rozmiarze.

 

Jeśli wybrałaś zbyt duże buty, możesz zastosować wkładki i uchwyty na pięty. Takie akcesoria możesz zdjąć, gdy wieczorem spuchną Ci stopy. Pamiętaj, by ubierać pierwszy raz butów w dniu swojego ślubu. Powinnaś w nich pochodzić przynajmniej kilka dni wcześniej. W ten sposób unikniesz bolesnego obtarcia ślub. Pamiętaj też o niezbędnych akcesoriach do butów. Uchwyty na pięty pomogą Ci, jeśli Twoje stopy ślizgają się z tyłu. Z kolei wkładki żelowe zmniejszą ból, gdy będziesz długo tańczyć. Spray do butów chroni Twoje buty przed zaciekami i plamami. Pamiętaj też, by Twoje obcasy były zawsze czyste, zwłaszcza jeśli ślub odbywa się na dworze. Buty przymierzaj do sukienki. Ich kolor i styl powinien bowiem pasować do Twojej sukni ślubnej. Powinny one również dobrze wyglądać w fotoksiążce ślubnej, która zostaje wspaniałą pamiątką na całe życie. Więcej informacji na temat fotoksiążki ślubnej znajdziesz na stronie fotoksiazkazprojektem.com .

 

Oczywiście przy kupowaniu obuwia, nie będzie Ci wygodnie nosić przy sobie sukienki. Dlatego noś ze sobą próbkę tkaniny, która pasuje do sukni. Albo zapytaj w salonie, w którym wybrałaś suknie, czy możesz wziąć jakiś element z sukienki. Po drugie pamiętaj, by długość sukni pasowała do Twoich butów. Jeśli wybierzesz długą suknię, nie możesz się o nią później potykać. Z drugiej strony sukienka nie może sprawiać wrażenia przykrótkiej. Jeśli zaś wybierzesz krótką sukienkę, wybór odpowiednich butów stanie się jeszcze ważniejszy. Pamiętaj też o kupieniu drugiej pary butów. Będziesz je mogła ubrać np. na parkiet. Jeśli ślubnych butów nie chcesz nosić tylko raz, możesz wybrać je w takim kolorze lub wzorze, który sprawi, że założysz je ponownie. Powinny pasować do tematu ślubu i schematów kolorów. Jest to okazja do prawdziwej zabawy i pokazania swojej osobowości.