Jaka drukarka do zdjęć

 

Zastanawiasz się nad poszerzeniem swojej działalności?

 

Nie masz pomysłu?

 

 

Nie obawiaj się! Spółka Tetenal Polska wprowadziła do swojej różnorodnej palety najnowsze urządzenie serii DNP. Jest nim bardzo ciekawa drukarka dnp ds-rx1. I Ty jesteś w stanie być posiadaczem tego drukarki fotograficznej !

 

Fotolusio drukarka dnp ds-rx1 oferuje ogromną poziom wydruku. Jakość z otrzymanych odbitek jest z pewnością współmierna z poziomem uzyskaną z minilaba. fotografie jest w stanie wydawać w największej rozdzielczości 300x600dpi. zaś jeśli mówimy o podłoże mamy do wyboru: matowe i matowe a wydruki odporne są na uszkodzenia fizyczne oraz zjawiska pogodowe. sprzęt ten posługuje się dwa formaty papieru: 15x20 cm oraz 10x15 cm. Jeden wkład materiałów eksploatacyjnych folii i papieru powinien według zapewnień producenta starczyć na 700 zdjęć rozmiaru 10x15 cm - cena jednej zdjęcia wynosi jedynie 0,29 zł, zaś jeśli mówimy o format 15x20 cm ilość odbitek z pojedynczej rolki  wynosi aż 350 szt. a koszt odbitki to jedyne 0,75 zł. więc główną zaletą drukarki ds-rx1 jest mały wydatek zużywania materiałów. To niewielkie urządzenie z serii DS. Jest idealna zarówno dla małych zakładów fotograficznych jak i dla tych , którzy chcą poszerzyć własny biznes. wobec tego jeśli prowadzisz punkt ksero , punk ksero, dom weselny a może masz dom weselny ? Niestety ale oprócz drukarki potrzebny jest sprzęt komputerowy. Najlepiej dobrej klasy notebook. Powinie on posiadać dobrą kartę graficzną z szerokim zakresem ustawień, szybki procesor i jeszcze kilka istostnych opcji o które możesz zapytać w dobrej firmie komputerowej.

 

Czy jest to drukarka dnp ds40 to genialne narzędzie kopiujące zdjęcia w formatach od 10x15 do 15x23. Dzięki najwyższej jakości wydrukom spełnia ona wymogi wielce wymagających kupujących, co rzutuje na sławę urządzenia. Urządzenie jest bardzo dostępna w obsłudze, co pozwoliło jej znaleźć użycie w kilku dziedzinach fotografii i nie tylko. Kolejnym bardzo istotnym aspektem który wpłyną na popularność urządzenia jest szybkość wydruku i jego trwałość. urządzenie termosubimacyjna dnp ds40 w sposób naturalny zastępuje tradycyjne laby w zakładach fotograficznych z powodu niziutkich przerobów. Stosunkowo niski koszt wydruku, gotowość do pracy zaraz po włączeniu urządzenia, przytoczona jakość i szybkość wydruku tylko potęgują temu sprawie. następnym zastosowaniem urządzenia termosubimacyjnej dnp ds40. Twórcy tych produktów, dnp ds40 zauważyli zwłaszcza za ergonomię. Jakość i szybkość wydruku dodatkowo ułatwia wybór drukarki do tego typu maszyn. Zastanawiasz się, która jest najlepsza drukarka do zdjęć  - odpowiedź jest prosta !  - drukarka termosublimacyjna dnp ds40 wykorzystują ją do obsługi imprez. Są to głównie fotografowie weselni, ale również instytucje działające w branży ślubnej, tj. domy weselne, firmy cateringowe, zespoły muzyczne.

 

Kończąc w jednym zdaniu jest to znakomity drukarka fotograficzna w bardzo przystępnej cenie, umożliwiającą fantastyczną jakość, która znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, nie tylko fotograficznych.

 

  • Rozwój technologii cyfrowej a wywoływanie zdjęć

    Miejscem, w którym możliwe jest wywoływanie zdjęć jest przede wszystkim znany każdemu zakład fotograficzny. Istnieje wiele rodzajów sprzętów, w które wyposażony jest zakład fotograficzny, jednak w dzisiejszych czasach podstawowym narzędziem, jeśli chodzi o wywoływanie zdjęć, jest drukarka fotograficzna.

    Kucia Marek