Gdzie wydrukować fotoksiążkę

Jeśli masz szczęście być fotografem superstar przy wsparciu wielkim wydawcą książek jest, jesteś w stanie sprzedawać swoje książki za pośrednictwem różnych źródeł potężnych-the-line placówek wydawcy, własnej stronie internetowej, nawet Amazon.com. Ale zdecydowana większość z nas nie ma takich wysoko finansowane zwolenników, więc musimy bardziej demokratyczny system book-publishing.  Jest wydawcą książek, które wykorzystuje cyfrowe wydajność drukowania, aby utrzymać koszty na niskim poziomie i sprawiają, że można drukować niewielkie przebiegi, nawet pojedynczy pięknie związanego twardej Book-bez rozbijania banku.

Narzędzie online projektowania foto książek  i piękne szablony pozwalają paginate książki jakbyś wynajął specjalistę. Prześlij projekt i oryginalne pliki w wysokiej rozdzielczości i można wybierać spośród różnych rozmiarach książki, typów i formatów papieru. W ciągu kilku tygodni, będziesz mieć profesjonalnie wydrukowanej książki w domu. Najlepsze jest jednak to, że jako największy micropublisher online  również stał się źródłem informacji dla kupna i sprzedaży książek. Na stronie głównej zawiera typy pracowników do nowych wspaniałych książek, które każdy odwiedzający stronę mogą zakupić i księgarnia ułatwia nabywcom przeglądanie interesujących tematów, a także nowo opublikowanych i popularnych tytułów.

A ponieważ żyjemy w tym nowym świecie, pozwala również łatwo włączyć swoje projekty książkę do pobrania e-booków dla tabletów, takich jak iPad. Następnie można sprzedać swoją książkę do jeszcze szerszej publiczności.

Istnieje wiele innych opcji dla fotografów, którzy nie przeszkadza bardziej praktyczne podejście do sprzedaży. Jeśli jesteś po prostu nadzieję na rynku książki za pośrednictwem własnej strony internetowej, stronie Facebook lub społecznościowej, masz możliwość pójścia do wielu wydawców internetowych, aby książki. Duże laboratoria fotograficzne, takie jak AdoramaPix, Bay fotografią oraz Mpix oferują wysokiej jakości prasowe, publikacje drukowane, które są tak łatwe do zamówienia jako tradycyjny 8 x 10 drukującą i usługi, takie jak AsukaBook, fotoksiążki Prasy i Pikto też dla fotografów, czy jesteś zamawiania odbitek lub związanej książek.

Jednak zdecydujesz się wydrukować książkę, przekonasz się, że sprzedaż są przywiązane aż do marketingu, ponieważ są one do poprawy jakości swojej pracy. Nie wstydź się, wykorzystać każdą przewagę Internet masz, i sprawiają, że wiadomo, że Twoja praca jest na sprzedaż, czy to książki, grafiki lub tła stock.

 

zobacz również: fotoksiążki